Karrotresh mercedes 416 klima 5 vende

Shitet nga: Nani 15 Gush 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Makina eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe mekanike ...e ardhur nga suedia makina eshte targuar per her te par 08,03,2019 dhe eshte e gatshme per cdo prove dhe kontrolli
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim