Mercedes atego815

Shitet nga: Xxx 06 Maj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Mercedes Benz Atego 815
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim