Atego karrotrec me dy kate

Shitet nga: Nion 08 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
shitet karotrec me dy kate
dopijo gabin
negjenje shume te mir
kamio manuale
goma te reja 100% te parat dhe 80% te mbrasmet
per meshume info 0672075190
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim