Mercedes benz

Shitet nga: Mercedes 12 Gush 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 570 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Mercedes benz ..okazion.viti 2003.me dokumentacjon te rregullt der ne shkurt te 2020.
KAH ANGEL..
SHEBIME TE KRYERA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim