Merzedez benz 816

Shitet nga: Artan 21 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 817
Makina esht e 2007 e sapoardhur nga gjermania 7.5 ton.. ne gjendje perfekte te interesuarit te kontaktojn nr e tel +355696259151
13500 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim