Karrotrec okazion

Shitet nga: Luan 18 Gush 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 817
Mercedes 817. Me goma te reja dhe ne gjendje te mire teknike. Sherbimet e bera te gjitha. Platforma eshte e markes co me ar dhe perdoret me leva dhe me pult. Ka organello te leviseshme dhe vinxh me mes. Karrotreci mban lart deri ne 6.5 ton. Per me shum info na telefononi. Karotrec karroatrec karrotrec shlep merimang
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim