Mercedes-benz 809

Shitet nga: Sokol 19 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 809
Shes mercedes-benz 809 viti 92 ne gjendje pune pa dekumenta cmimi me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim