Benz 410

Shitet nga: Benz 15 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 410
Shitet makina 410D per arsye mosperdorimi viti prodhimit1994 motorr 2800 makines i kan mbaruar letrat te interesuarit te konktatoin ne nr tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim