Mercedes Benz Sprinder 05

Shitet nga: Sprinder 10 Maj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 19-22
Shitet Mercedes Benz Sprinder.
Makina eshte ne gjendje perfekte pune, teper e mbajtur,viti 2005. Dopio Kabine,eshte perdorur me materiale mobilerie.Letrat i jane mbyllur perkohesisht.
Per me shume info ℹ️ kontaktoni nmr e cel 0683332356.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim