Mercedes- Benz 1922 4x4

Shitet nga: Rimi 02 Sht 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR   17 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 19-22
Kamion me vinç , viti 1987 4x4 . Modeli 1922. Vinçi 12 m i gjat nga toka dhe vetshkarkuese . Me letra te paguara deri n nentor 2018 . Ne gjendje te mir dhe te gjitha sherbimet . Me goma te reja kan tre muaj qe jan perdorur .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim