Mercedes sprinter 213 okasion

Shitet nga: Auto sandri 25 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 32 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 17-22
Shitet sprinter motor 2.2 kilometra 140.000 viti 2009 furgon super okasion letra e paguar per 1 vit. Se interesuar 0693681665. 7200 euro diskutuscion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim