Mercedes

Shitet nga: Mercedes 08 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-19
Shitet mercedes benz 16 19 viti 1980 ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje dhoj sherbimi .Dokumentat te mbyllyra perkohsisht dhe mund te hapen ne cdo moment. Makina shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim