Rimorkjo

Shitet nga: Zamir 10 Gush 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Rimorkio
Shitet rimorkjo 400 ero
0695343399
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim