Renault truck 18 ton

Shitet nga: Aleksander 05 Gush 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Renault
Shitet kamioni Renault 18 ton ...gjatesia e kamionit eshte 13 metra ...10 metra i thelle lartesia 2e 90 gjeresia 2 e 40 eshte pjesa e ngarkimit pesha mbajtese deri ne 10 ton.....Kamioni eshte me 2 Akse ...jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme qe nga gomat jasteket eshte i gatshem per cdo lloj prove....brenda gabina me kondicioner me krevat per shoferin dhe me soba ne gjendje pushimi ...Kamioni eshte Renault viti 2006 me dokumenta shqipetare ...shitet per arsye falimentimi te firmes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim