Shes

Shitet nga: Eli 13 Maj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 3 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Nissan
Shes pjes per kamjocina nisan viti 1992 der te 2002 pop nafte kamjo krup timoni pomp timoni motore etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim