Nisan Atleon 110.7 ton plot 3.5 bosh.vetshkarkues

Shitet nga: dorian 30 Maj 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR   5 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Nissan
makina i ka letrat e sapopaguara.kolaudim taografi per dy vite te sapober .7 ton pesha mbartese dhe 3.5 pesha e mjetit.gjendje e shkelqyer sherbimet e sapobera.pompa e kazanit ne kambjo.ka vend mjaftushem per vinc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim