diferencial benz.

Shitet nga: Dori 13 Pri 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Nissan
diferencial per benz 20 me bllokazh .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim