Shitet okazion

Shitet nga: Genti 26 Maj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet balester traileri KOGEL e re e pa perdorur e cila montohet dhe ne trailer te tjere me cmim shume te arsyeshem nga dyqani.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim