Kamioncine

Shitet nga: Qemal 30 Pri 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamioncine Shifeng ne gjendje pune pa letra .


Cmimi 1000 000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim