blej kamjona.kamjoncina furgona etj

Shitet nga: dorian123 12 Pri 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
firma "grembi" tregeton pjes te perdorura per mjete te ndryshme gjithashtu blej mjete per pjes.cmime te arsyeshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim