Auto Rimorkio viti 2018

Shitet nga: Landi 13 Gush 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet rimorkio 2018 ne letra te paguara per nje vit.cel 0694566620
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim