Komastu 1999

Shitet nga: Eduart 28 Maj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Komatsu
Eskavator 1999 me letra te paguara me 3 kova!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim