Okazion dum dum vetshkarkus

Shitet nga: Dum dum 24 Gush 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Kama
Shes dum dum vetshkarkus per arsye mos perdorimi me te gjitha sherbimet e bera letrat per nje vit per me shume tel eshte me tre rrota
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim