Fiat Dukato -01

Shitet nga: enton 17 Gush 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fiat
Ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim