Fiat doblo 1.6benzin gaz

Shitet nga: Doblo 20 Gush 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fiat
Me dogan gati per targa 1+1 trasport me balester per pesh me condisjoner e 2005 1.6 gaz benzin imjant i sapo ven i ri me garanci makina ne super gjendje gati per pun 0693029485
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim