MAN 4aks

Shitet nga: MAN 14 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGS
shitet MAN 4 aks ne gjendje shum te mir modeli 41-464 i vitit 2000 per info telefononi ne nr 0692466847.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim