Man.6x4 2008 okazion

Shitet nga: Man.6x4 28 Gush 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 000 EUR   45 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Kamion man tralier 2008 kater muaj qe ka ardhur nga italia ne gjendje shum te mir 28 metrokup spondi mrapa idraulik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim