Kamion man 4 aks okazion

Shitet nga: Kamion man 4 aks 31 Korr 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Kamion man ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim