Okazion

Shitet nga: Man 09 Gush 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 111 111 111 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Cmimi i diskutushem i sapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim