Okazion MAN

Shitet nga: Man 30 Gush 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Makinat me dekumentacion te rregullt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim