Man

Shitet nga: Klajdi 25 Pri 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Man me vinc, vetshkarkuese
Me 2 diferencial
Viti i prodhimit:1981
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim