MAN VOLTZ 1984

Shitet nga: Ilia 28 Maj 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet makin pune me karroceri ne gjendje te mir pune pavarsisht viteve qe ka. Makina nga ana xhenerike dhe motorike esht n gjendje te shkelqyer dhe esht ekonomike si makin pune. Makina esht bler ne austri dhe ka ber shum pak kilometra dhe nk esht punuar kurr n Shqiperi. Te gjitha sherbimet e kryera dhe letrat e paguara derinn shtator
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim