MAN KAMJON ME VINXH

Shitet nga: Kuga Sot 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shes kamjon te markes MAN ne gjendje teknike shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim