KAMION FRIGORIFER MAN 2008 !! 21000 EURO !!

Shitet nga: Kevin 15 Gush 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Kamion frigorifer Man 2008 me ngarkese 4 ton . Frigoriferi ne gjendje shume te mire dhe ftohje -20 grade. Goma te reja , te saponderruara te gjashta. Sherbime te sapokryera (vaj motorri dhe vaj kamio). Dokumenta deri ne Prill te vitit te ardhshem (Prill 2020) . Kamioni ka ardhur nga Gjermania dhe nuk ka punuar ne Shqiperi . Gjendja motorrike dhe pjeset xhenerike shume te rregullta . Cmimi 21000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim