↙️#SHITET Kamion MAN 19- 314

Shitet nga: @autobox.al 30 Maj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 990 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
↙️#SHITET Kamion MAN 19- 314 me tonazh ne leje qarkullimi 25 ton,viti 2001 bashke me Rimorkion me letra te paguara deri ne fund te 2018 , 💵Cmimi 10 mije euro i diskutushem.
☎️ nr tel, 0694813763.
📍Vendodhja ne Fier,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim