Shitet kamion man

Shitet nga: XxxX 13 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: FE
Kamioni esht ne gjendje shum te mir.me te gjitha sherbimet e bera.kazan 20m3.10 goma te sapovendosura.me letra te paguara deri ne maj 2020.musha elektrike.cmimi pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim