Kamjon MAN 332

Shitet nga: Agim 08 Qer 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

123 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 33.422
Shitet MAN 332 VITI 1985 (3) AKS ,14 m kup Motor 5 Pistona Turbo me Dekumenta te rregullta ne gjendje te mir Teknike. Per me shum info tele ne 0699505355
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim