Iveco 60 11 viti 1991.vetshkarkues mbrapa

Shitet nga: Dori 18 Pri 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR   8 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Turbo Zeta
Motorr 3990 4 pistona turbo.gjendja e shkelqyer.teper ekonomike.vinc benelligru .4 dalje hidraulike ne piken me te afert ngre 2.5 ton.ne piken e fundit ngre 500 kg.11 meter gjaresi 14 m lartesi.shitet ose ndrrohet me kamion me te madh e me te ri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim