Kamion Iveko nr 420

Shitet nga: Armelin 17 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

26 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Kamion iveko viti 2001 ne gjendje shume te mir
21.5 m3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim