Iveco mago viti 2001 i sapo ardhur nga spanja

Shitet nga: Iveco mago 03 Gush 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Autobus Iveco mago i Vitit 2001 e sapo ardhur nga spanja 33 vende me kondicioner-clima fren-elektrik te gjitha letrat te paguara deri ne gusht 2019..autobusi esht ne gjendje perfekte i gateshem per cdo lloj prove per me shum informacione kontaktoni ne numrin 0695838933
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim