Renault

Shitet nga: Adrian 10 Gush 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Magirus
Numer kontakti : 0682036201
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim