Kamion 4 aks Iveco Magirus

Shitet nga: Albano Dingo 15 Maj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

26 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Magirus
Shitet kamion 4 aks Iveco Magirus ngjyre e bardhe
Viti i prodhimit 1996
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim