Shes Kamion Iveco viti 1993

Shitet nga: Taulant Zaimi 20 Pri 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Eurotech
Shes nje kamion tip Iveco, i vit prodhimit 1993, te cilin e kam sjell nga italia pra 3 vitesh.. kamioni ndodhet ne Fier, eshte ne gjendje te mir pune, ka 311.000 km, ka pedane idraulike qe ngre deri ne 1100kg.. mbulesa i eshte ber e re, eshte lyer komplet dhe gomat i ka 70%.. kerkoj 3.000€ pa dogane ose 4800€ tja bej un doganen.. kam letrat e hyrjes dhe zhdoganimin ne Itali.. kamioni eshte ne gjendje super te mir por e shes sepse nk e perdor.. ne jetojme ne Itali dhe puna per te cilen ne e morem nuk eci me perpara..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim