Karrotrec

Shitet nga: Abc 12 Maj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 110 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Eurostar
Shitet karrotrec i tonazhit 8 ton me goma 100% gjatesia 420 gjersia185 super gjendje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim