Iveko eurostar 2001okazion

Shitet nga: Viktor 25 Gush 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Eurostar
Maki eshte ne super gjendje te gjitha sherbimet te bera ne kohe shitet per arsyje emigrimi makina ka 225 mi kilometra orgjinale per me teper infomacion na konaktoni ne tel0693869731
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim