shitet kamioncine iveco

Shitet nga: amarildo buzi 22 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: EuroTrakker
lloji i mjetit : iveco
viti i prodhimit :1993
vendodhja fier
super gjendje me goma te reja sherbimet te gjitha te bera letrat te prera .
shitet per arsye emigrimi
per me shum info kontaktoni 0699415939
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim