Shes iveko daily 2000

Shitet nga: Lashi 06 Maj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shes iveko daily per arsye ndrrim katigorie..makines jan ber te gjitha sherbimet ne koh dhe eshte ne gjendje shume te mir..ska nevoj per asgje.rrota.bateri.vaj filtra etj.per me shume tel +355696318460. Cemimi 4200€ me dokumenta te sapoprera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim