Karrotrec iveco

Shitet nga: Xxx 19 Maj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shes karrotrec iveco motorr 2.5 turbo i fuqishem edhe ekonomik me bedan pjat ngrihet sa te duash sipas vendit me komandim me pult edhe leva, me piston terheqes te fuqishem cmimi 8.000 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim