IVECO 35C15 DAILY

Shitet nga: Arti 10 Maj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
IVECO DAILY 3.0 naft. Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga Zvicra. Makina eshte e 2013 ne 100,000 kilometra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim