Shitet ford transit

Shitet nga: Iljaz 28 Gush 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shitet ford transit viti 2003 motorr 2.4 karoca e gjat 3m..e gjer 2.5m me letra te paguara per nje vit esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye emigrimi per me shum info...0692271722
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim